1.png2.png3.png4.png5.png5a.jpg6.png7.png8.png9.png9a.jpg9b.jpg1.png2.png3.png4.png5.png5a.jpg6.png7.png8.png9.png9a.jpg9b.jpg
sponsors
 

Zonder de bijdrage van bedrijven die hier onder vermeld staan,  

is het organiseren van de Smildeger Kampioenschappen niet mogelijk.  

 

NR. HOOFDSPONSOR TEL. / MOB. WEBSITE
H1       

 

NR. CO-SPONSOREN TEL. / MOB. WEBSITE
C1 Drukkerij HEVO  0592-413596  http://www.drukkerijhevo.nl/ 
C2 Gemeente Midden-Drenthe  0593-539222  http://www.middendrenthe.nl 
C3 Hacom  0592-370310  http://www.hacomassen.nl/ 
C4 Meinders Reclame 0592-413487  http://www.meindersreclame.nl/
C5 Sportcafe Jan Radix 0592-414006  http://www.sportcaferadix.nl 
C6 Snijder’s Interieur 0592-412562 https://www.snijdersinterieur.nl/

 

NR. ONDERDELEN-SPONSOREN TEL. / MOB. WEBSITE
S1  Agrab Handelsonderneming vof 0592-459550  http://www.ho-agrab.nl/ 
S2 Autobedrijf Vos  0592-412486  http://www.vossmilde.nl/home 
S3  Golden wokpaleis Smilde  0592-415355  http://www.goldenwokpaleissmilde.nl/home 
S4 AK Bouwmachines  0592-458105  http://www.akbouwmachines.nl/ 
S5  Vos tulpen Melanick  0592-412974  http://www.melanick.nl/tulpen 
S6  Apotheek Smilde  0592-414045  https://www.apotheeksmilde.nl/ 
S7 Fysiotherapie Betsema Stroetinga  0592-414188  http://www.fysiosmilde.nl/ 
S8 Aannemingsbedrijf Gebr. Blomberg vof  0592-412554  http://www.blomberg-smilde.nl 
S9 Mesken BV  0592-459147  http://www.mesken-bv.nl/ 
S10 Gebr. Joldersma Landbouw Loonbedrijf  0592-412951   
S11 Auto Totaal  0592-412083  http://www.autototaalservicesmilde.nl/ 
S12 Timmer- en Montagebedrijf Frieszo  0592-768020  http://www.frieszo.com/ 
S13 New Image Hair studio  0592-412611  http://www.hairstudionewimage.nl/ 
S14 K’S Wijn en Spijs  0592-420181  http://www.verstandvanlekker.nl/ 
S15 GSH Kampen  0592-420120  http://www.gevelschadeherstel.nl/ 
S16 Pannenleggersbedrijf Van Dalen  0592-413319   
S17 Timmerfabriek Van Triest  0592-459004   
S18 Klussenbedrijf Koops  0592-414639  http://www.klussenbedrijfkoops.nl/ 
S19 Hoveniersbedrijf Erik Pieters  0592-459113  http://www.hoveniersbedrijferikpieters.nl/ 
S20 Coop Compact Meintjes  0592-459012  https://www.coop.nl/ 
S21 Gebros Staalkonstruktie-Metaal  0592-459107  http://gebros.nl/ 
S22 H. Feiken Grond-en Bestrating  0592-415977  http://www.hfeiken.nl/ 
S23 Pomper automatisering  0592-413603  http://www.pomperautomatisering.nl/ 
S24 Transportbedrijf Vredeveld BV  0592-459052  http://www.vredeveldtransport.nl/ 
S25 Fernhout Lelies  0592-413973  http://www.fernhoutbv.nl/ 
S26 2 cc Drinks  06-21230267  http://2cc-drinks.nl/contact 
S27 Meilof aardbeien     
S28 Era Makelaardij De Smelthe BV  0592-414454  http://www.smelthe.nl/ 
S29 H Pomper en Zn  06-50650140  https://www.hpomper.nl/ 
S30 Prummel auto’s  0592-415292  http://www.rsprummelautos.nl/ 
S31  R & M Tweewielers  0592-371766  http://www.renmtweewielers.nl/ 
S32  Bloemen- en tuincentrum Bodenstaff  0592-412293  http://www.tuincentrumbodenstaff.nl/ 
S33  Schoenmakerij van der Laan  06-13057207  http://www.schoenmakerijvanderlaan.nl/ 
S34  Slagerij Hoogeveen  0592-459280   
S35  Moves4U  06-38199084  http://www.moves4u.nl/ 
S36  TDS Schoonmaakservice  0592-459252  http://www.tds-smilde.nl/ 
S37  Ter Veer Autoschadebedrijf  0592-415225  http://www.autoschadeterveer.nl/ 
S38  T & R Pomper Loonbedrijf  06-54756564  http://www.pomper.nl/ 
S39  Twins rijopleidingen  06-46194272  http://www.twinsrijopleidingen.nl/ 
S40 Unive Midden-Drenthe  0593-526575  https://www.unive.nl/ 
S41 Van Aken Hekwerk  0592-414434  http://www.vanakenhekwerk.nl/ 
S42 ARBO Pompen en Filters  0592-430310  https://www.arbo-pumps.com/ 
S43 Offringa Electrotechniek  0592-412434  http://www.offringasmilde.nl/ 
S44 Aannemersbedrijf Lahuis  0592-459058  http://www.lahuisbv.nl/ 
S45 Kremer Keukens  0592-414166  http://kremerkeukens.nl/ 
S46      
S47      
S48      
S49 Garant Kozijnen  0592-413118  http://www.garantkozijnen.nl/ 
S50      
S51 Loonbedrijf  Kees De Gier  0592-412796  http://www.loonbedrijfkeesdegier.nl/nl 
S52 Rijwielhandel Jan Kwint  0592-459072  http://www.jankwint.nl/ 
S53 Fa. Koers  0592-430303  http://www.kks.nl/ 
S54 HH Sport  0592-412050  http://www.hhsport.nl/ 
S55 Olde Smilde Straatmakersbedrijf  0592-459406  http://www.oldesmilde.nl/ 
S56 Autoservice Smilde  0592-412597  http://www.autoservicesmilde.nl/ 
S57 HP Mobiele Bandenservice  06-15304600  http://www.hpmobielebandenservice.nl/ 
S58 Hubo Lubbers Smilde  0592-414131  http://smilde.hubo.nl/ 
S59 Auto Hemmes  0592-412220  http://www.auto-hemmes.nl/ 
S60 Bouwbedrijf HB (Brinks)  06-50270812  http://www.bouwbedrijfhb.nl/ 
S61 Teun Bouw Auto’s  0592-414133  https://www.tbouwautos.nl/ 
S62 Installatiebedrijf J. ten Hoor  0592-414154  http://www.jth.nl/ 
S63 Vredeveld Schoorsteenkappen  0592-415236  http://www.schoorsteen-kappen.nl/ 
S64 Autoservice Jans Hoogeveen  0592-413654  http://www.janshoogeveen.nl/ 
S65 Harrison Dakbedekking  0592-414340  http://www.harrisondakbedekking.nl/ 
S66 Fysiotherapie W Trip  0592-414333  http://www.fysiotherapiebovensmilde.nl/ 
S67 Boerderijwinkel Smilande  06-15909970  http://smilande.nl/ 
S68      
S69 Fa. Bosma Tuin- en parkmachines  0592-459161  http://www.bosmasmilde.nl/ 
S70      
S71 Pomper Loon-& Grondverzetbedrijf  0592-458002  http://www.grondverzetpomper.nl/ 
S72      
S73 Dixy sanitary services BV  078-6424000  http://www.dixi.nl/ 
S74 Timmermans Melkvee-en Loonbedrijf  06-51393276   
S75 Jaap Hoogeveen Saab en Volvoservice  0592-415420  http://www.scandicars.nl/ 
S76  Ruitersport Kiers  06-46712471  http://www.ruitersportkiers.nl/ 
S77 Gebr. Ridder natuursteen  0592-243972  http://www.riddernatuursteen.nl/ 
S78 Bloemkwekerij Daling  0592-459601  http://www.daling-smilde.com/ 
S79 Timmerfabriek Hans de Jong  0592-459622  http://www.tifahansdejong.nl/ 
S80  Schildersbedrijf Naber  0592-413115   
S81  De Kussenier Richard Feenstra  0592-269995  http://www.klussenbedrijfrichardfeenstra.nl/ 
S82  Top Klus Smilde  06-51718672  http://www.topklus.com/ 
S83  Lozeman tuinmachines  0592-430041  http://www.lozeman.nl/ 
S84  Loonbedrijf Alkema  06-25373406  http://www.loonbedrijf-alkema.nl/ 
S85  Vochteloo Grondwerken  06-23533776   
S86  Notariaat Engelen  0592-412636  http://www.notariaatengelen.nl/ 
S87  Klussenbedrijf Meek  0592-415017   
S88  Restaurant El Nino  0592-459413   
S89  Slagerij Eleveld  0592-412485   
S90       
S91 Schildersbedrijf Haveman  0592-414725   
S92 Matthieu's Schilderwerken  06-30938345   
S93 Bouw- & Montagebedrijf BSM  06-12872421  http://bsmsmilde.nl/ 
S94 Otten & Wintjes Bouwbedrijf  0592-459009  http://www.ottenwintjes.nl/ 
S95      
S96 Kerstboomkwekerij A. Bruggenkamp  0592-413873   
S97 Thermo Garant vloerverwarming V.O.F.  0592-458831  http://www.thermo-garant.nl/ 
S98 Handelsonderneming Maurits van den Hoek  06-41552681  http://www.mauritsvandenhoek.com/ 
S99      
S100      
S101 Truckersbandenservice Noord  06-15876494  http://www.truckbandenservicenoord.nl/ 
S102 Chalcedoonzorg  0592-412772  http://chalcedoonzorg.nl/ 
S103 Peter Otten Makelaardij  06-14412530  http://www.makelaardijpeterotten.nl/home 
S104 Schaafsma Uitzendbureau  06-10911343  http://www.schaafsma-daling.nl/ 
S105 HARO beveiliging en telecom 0592-414208  http://www.haro-bt.nl/ 
S106 Annehiel rondhoutverwerking  06-19798393  http://www.annehiel.nl/ 
S107 De Friterie  0592-414525   
S108 Maatschap Feijen  0592-459194   
S109 Wiggering vof Installatietechniek  0592-413974   
S110 Personal(MT)Training  06-52689253  http://mt-b.nl 

 

NR. OVERIGE-SPONSOR TEL. / MOB. WEBSITE
O1  Braam Tuinen  0592-412161  http://braamtuinen.nl/ 
O2 BrixIT computer & automatisering 0592-201074 https://brixit.nl/
O3 Elcee Haly BV 0592-412444 http://www.elcee-haly.com/ 
O4 FF Beton  0592-459437  http://ffbeton.nl/ 
O5 Fontijn-Partners  0592-420200  http://www.fontijn.nl/ 
O6 Kapsalon Willem 06-29377083  
O7 Poiesz Supermarkt Bovensmilde 0592-412828 https://www.poiesz-supermarkten.nl/
O8 Slagerij De Wolvenberg  0592-420180   
O9 Schildersbedrijf Prins  06-52241940  
O10 Ter Steeg & Klopstra BV  0592-414600  http://www.koel-airco-smilde.nl/ 
O11 Tigelaar Hoogersmilde  0592-459005  http://www.tigelaar.nl/site/index.cfm 
O12 Vof de Palissade  0592-412982  http://www.depalissade.nl/ 
O13 Observe & Protect  0592-869866  https://obspro.nl/ 
O14 Olijve's Oliehandel 0592-412701  http://www.olijveoliehandel.nl/Home 
O15 ViKaNa Mirije 06-14424086  http://www.vikanamirije.nl/ 
O16 Praktijk Limati 06-20388946  https://www.praktijklimati.nl/ 
O19 TECE Nederland 0592-415074 http://www.tece.de/nl/index.html
O20 Logx star 085-0160590  https://www.logxstar.com/ 
O21 Homan licht en geluid 06-54660823  https://www.annehoman.nl/ 

Sponsors sportonderdelen

sample.pngsample1.pngsample10.pngsample104.pngsample105.pngsample106.jpgsample11.pngsample111.pngsample12.pngsample13.pngsample14.pngsample15.pngsample16.pngsample17.pngsample18.pngsample19.pngsample2.pngsample20.pngsample21.pngsample22.pngsample23.pngsample24.pngsample27.pngsample3.pngsample31.pngsample5.pngsample6.pngsample7.pngsample8.pngsample9.pngsample97.pngsample98.pngsample99.pngsample.pngsample1.pngsample10.pngsample104.pngsample105.pngsample106.jpgsample11.pngsample111.pngsample12.pngsample13.pngsample14.pngsample15.pngsample16.pngsample17.pngsample18.pngsample19.pngsample2.pngsample20.pngsample21.pngsample22.pngsample23.pngsample24.pngsample27.pngsample3.pngsample31.pngsample5.pngsample6.pngsample7.pngsample8.pngsample9.pngsample97.pngsample98.pngsample99.png

Sponsors sportonderdelen

sample33.pngsample37.pngsample28.pngsample108.pngsample41.pngsample42.pngsample75.pngsample109.pngsample32.pngsample35.pngsample54.pngsample86.pngsample43.pngsample85.pngsample45.pngsample44.pngsample52.pngsample49.pngsample51.pngsample110.pngsample40.pngsample29.pngsample107.pngsample30.pngsample36.pngsample92.pngsample39.pngsample55.pngsample76.pngsample53.pngsample38.pngsample33.pngsample37.pngsample28.pngsample108.pngsample41.pngsample42.pngsample75.pngsample109.pngsample32.pngsample35.pngsample54.pngsample86.pngsample43.pngsample85.pngsample45.pngsample44.pngsample52.pngsample49.pngsample51.pngsample110.pngsample40.pngsample29.pngsample107.pngsample30.pngsample36.pngsample92.pngsample39.pngsample55.pngsample76.pngsample53.pngsample38.png

Sponsors sportonderdelen

sample102.pngsample103.pngsample56.pngsample57.pngsample58.pngsample59.pngsample60.jpgsample61.pngsample62.pngsample63.pngsample64.pngsample65.pngsample66.pngsample68.pngsample70.pngsample72.pngsample74.pngsample77.pngsample78.pngsample79.jpgsample80.pngsample81.pngsample82.pngsample83.pngsample84.pngsample87.pngsample88.pngsample89.jpgsample90.pngsample93.pngsample94.pngsample95.pngsample102.pngsample103.pngsample56.pngsample57.pngsample58.pngsample59.pngsample60.jpgsample61.pngsample62.pngsample63.pngsample64.pngsample65.pngsample66.pngsample68.pngsample70.pngsample72.pngsample74.pngsample77.pngsample78.pngsample79.jpgsample80.pngsample81.pngsample82.pngsample83.pngsample84.pngsample87.pngsample88.pngsample89.jpgsample90.pngsample93.pngsample94.pngsample95.png





 



 Alle rechten voorbehouden Stichting Smildeger Kampioenschappen



webdesign by lubo